Novinky

Adaptační kurz na Jelenovské

20.09.18

Ing. Jaroslava Pospíšilová, Bc. Eva Rohlenová

Dne 13. 9. 2018 absolvovali studenti nově otevřeného oboru Veřejná správa ve Valašských Kloboukách, adaptační kurz. Kurz pro ně zorganizovalo slavičínské nízkoprahové zařízení KamPak v krásném prostředí u turistické chaty na Jelenovské.
Střední odborné učiliště ve Valašských Kloboukách zajištuje již druhým rokem pro studenty prvních ročníků adaptační kurzy. Studenti přicházejí do školy z celého Zlínského kraje a je důležité, aby se lépe poznali.
Pro studenty byl připraven nabitý program, který zahrnoval různé aktivity zaměřené na rozvoj spolupráce a prohloubení vzájemného poznání mezi žáky i novou třídní učitelkou a asistentkou. Cílem celého kurzu bylo především stmelení kolektivu třídy a usnadnění přechodu na střední školu.

"Všichni jsme měli moc dobrý pocit z toho, že se podařilo, co jsme od kurzu očekávali. Chtěli jsme se více o sobě dozvědět. Počasí nám přálo. Byl slunný den a místy profukoval mírný větřík, takže, tak akorát. Mám takový pocit, tedy jen za sebe, že tenhle kurz, moje očekávání splnil. Spíš nás štvalo, že nemůže kurz trvat dýl"… vzpomíná Marek

Ing. Jaroslava Pospíšilová, Bc. Eva Rohlenová

Nová maturita

Střední odborné učiliště
Valašské Klobouky

Brumovská 456
766 01

Telefon:
Spojovatelka: +420 577 006 451
E-mail: podatelna@souvk.cz
Podatelna: podatelna@souvk.cz