Novinky

Návštěva Luhačovic

29.08.16

PaedDr. Marie Nguyenová, Ing. Ivana Dorňáková, Ing. Jaroslava Pospíšilová

 I když měsíc srpen znamená pro žáky a jejich pedagogy dobu prázdnin, ne vždy prázdniny znamenají pro každého dobu odpočinku, koupání a sluníčka.
V polovině srpna jsme se vypravily za naší bývalou žákyní Zdenkou Baklíkovou do Luhačovic. Zdenka ukončila v měsíci červnu úspěšně obor Stravovací a ubytovací služby na SOU Valašské Klobouky. Po velmi krátké době, během několika dnů po těchto zkouškách, již našla zaměstnání v nedalekých Luhačovicích, kde pracuje přímo v oboru, ve kterém se vyučila a to v LH Palace. Pracovní dobu má nastavenou dle svých potřeb a dle požadavků svého zaměstnavatele. Zdence je kdykoliv k dispozici vedoucí provozu pan Robert Čierný, který je jí nápomocen při řešení jakýkoliv problémů.
V den, kdy jsme navštívily toto zařízení, nás osobně přivítal pan Čierný a po krátkém rozhovoru nás provedl celým léčebným zařízením, ukázal zázemí pracovníků, viděly jsme přípravu obědů a při prohlídce hotelu potkaly i hosty z řad politiků.
Potěšila nás slova pana Černého, který nás vyzval ke spolupráci a rád by přivítal v léčebných zařízeních zdejších lázní více žáků našeho SOU Valašské Klobouky na odborné praxi. To, jak návštěva proběhla a jak vypadá tento hotel, můžete zhlédnout ve fotogalerii.

PaedDr. Marie Nguyenová, Ing. Ivana Dorňáková, Ing. Jaroslava Pospíšilová

Nová maturita

Střední odborné učiliště
Valašské Klobouky

Brumovská 456
766 01

Telefon:
Spojovatelka: +420 577 006 451
E-mail: souvk@souvk.cz
Podatelna: podatelna@souvk.cz